KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15362071
nr 1536 2071
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 92/310, daterad 1957. Bildmått: 24x15 cm, yttermått inklusive ram: 45x33 cm
Utrop:
500 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:42:48
24 apr
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg